Kennisdeling eerste ervaring met het werken onder kwaliteitsborging na invoering Omgevingswet
Via een kort ervaringenformulier geven wij u de mogelijkheid om uw eerste ervaringen over de Wkb (Meldingsplicht activiteit bouwen) die u heeft vanuit het bevoegd gezag, vanuit uw rol als kwaliteitsborger of vanuit uw rol als opdrachtgever of bouwer te delen. Deze informatie, die geheel anoniem zal worden behandeld, zal worden gebuikt om zo snel mogelijk eventuele verbeteringen die gewenst zijn of problemen waar u tegen aan loopt te kunnen verbeteren of op te lossen.
Wij hopen dat er veel ervaringen worden gedeeld. Dit helpt om zo snel mogelijk een beeld te krijgen van het werken met de Wkb in de praktijk, en geeft ook zo snel mogelijk informatie die kan worden gebruikt voor het verbeteren of aanpassen van het stelsel.
De spelregels:
U kunt via de pagina zowel positieve als minder positieve ervaringen inbrengen, met als enige doel hier als partijen binnen dit stelsel van te kunnen leren, en hiermee het stelsel te kunnen verbeteren. De gedeelde ervaringen zullen niet als casus worden bekeken, en er zal ook niet op specifieke ervaringen worden gereageerd. Het is dus ook niet nodig om bij de ervaring specifiek het project, de kwaliteitsborger of de locatie te benoemen. Met de gegevens wordt vertrouwelijk omgegaan, en het mailadres wordt niet aan de ervaring gekoppeld.
Mocht u een ervaring hebben waarop u specifiek wilt ingaan op casusniveau dan kunt u hiervoor contact opnemen met de TloKB, de instrumentaanbieder of het betreffende bevoegd gezag.
Bron: VBWTN VKBN 08-01-2024